ÇATI VE CEPHE ENERJİSİ

Roof Smart Sistemi düz ve eğimli çatılarda ihtiyaç ve taleplere bağlı olarak esnek, hızlı ve akılcı çözümler sunar.

Eğimli çatılarda tüm sistem bileşenleri alüminyum, Düz çatı uygulamalarında ise farklı kombinasyonlarda çelik ve alüminyum olarak esnek uygulama olanağı sağlar.

Projeye özgü gerekli statik gereklilikleri hesaplanmış başarılı tasarımları müşterilerimize sunabilmekteyiz.

Sahra enerji öncelikle yatırım için seçilen sahanın(çatı ve cephe) en uygun şekilde değerlendirilebilmesi için rehberlikte bulunur.

Ekibimiz solar uygulama yapılacak alanda, uygun konstrüksiyonun belirlenebilmesi için tam bir analiz yapmaktadır.

Yatırımcı talepleri, saha testleri, statik hesaplamalar, gölgelenme analizleri, iklim, coğrafik konum gibi sahanın belli parametreler dahilinde farklı varyasyonlarla projeye özgü optimum ekonomik çözümler üretir.

Sahra Enerji güneş paneli sistemi, size karbon salımınızı azaltan güvenli bir yatırım aracıdır ve enerji kullanımlarda avantaj olmasını sağlar.

Ürünlerimiz beklediğiniz enerjiyi sunar ve elektrik faturanızdaki azalma ve hatta kurulan sistem büyüklüğüne göre elektrik faturalarından tamamen kurtulmanızı sağlar.

Üst düzey teknolojiye sahip ürünlerimiz enerji tasarrufu sağlarken kaynakları koruyan güvenli bir yatırım yapmanıza da olanak sağlar.

Sahra Enerji; bölgenizdeki kurulum ekiplerimiz tarafından ön çalışmaları yapılır ve size en uygun maliyetler ile anahtar teslim güneş enerjisi sistem kurumları yapılır.